Neem Contact op

Uitnodiging Business Festival Twente

donderdag 20 september 2018

Beste leden,

Graag nodigen wij u uit om voor onze bijeenkomst op het Business Festival Twente in Hangar 11 op Vliegveld Twente op donderdag 18 oktober van 14.00 uur. Een middag waarin keynote sprekers presentaties geven rondom vernieuwende en inspirerende thema's. Ook de Business Club van 83 zal aanwezig zijn met een eigen Informatiedesk.

Het programma ziet er als volgt uit:

14.00 - 14.30 uur Ontvangst
14.30 - 15.00 uur Openingsshow
15.15 - 19.30 uur  Netwerkplein inclusief content areas:

6 Keynotes: experts delen hun laatste inzichten Workshops: train je ondernemersvaardigheden en krijg direct toepasbaar persoonlijk advies. 40 workshops op het gebied van Geld & Financieren, Marketing & Sales, Groei & Strategie, Technologie, Team & HRM en Innovatie & Duurzaamheid

15.15 - 19.30 uur  Food Festival
19.30 - 20.30 uur  Borrel 

Wij hebben in totaal 60 kaarten gereserveerd. Deze kaarten vertegenwoordigen een waarde van € 125,00 per stuk. Wij vinden het belangrijk om ook dit event te kunnen aanbieden aan onze leden. 
In dit geval geldt; kaarten worden gereserveerd op volgorde van binnenkomst. Zijn alle kaarten gereserveerd dan hanteren wij de wachtlijst.

Meld u aan via de app of website zodat uw kaart gereserveerd is.
Meer informatie via deze link: https://www.deondernemer.nl/events/BusinessFestival

Naar nieuwsoverzicht